Emniyet Vanaları Online ve Sabit Test Hizmetleri

 

Firmamız kontrol vanaları , ve emniyet vanaları için servis ve satış hizmeti vermektedir.

Emniyet vanaları (valve/ventil) ve kontrol vanaları (valve/ventil)  için vermiş olduğumuz sabit veya online test hizmetimizle ilgili ihtiyacınızın oluşması halinde her zaman yardıma hazır olduğumuzu bildiririz.

Servis hizmetimiz tüm marka emniyet vanaları ve kontrol vanaları için geçerlidir.

Bu kapsamda, Ankara’daki sabit servis merkezimizin yanı sıra, tüm marka emniyet vanaları için on-line test (Hot testvana hatta takılı ve basınç altında iken vananın istenilen set basınç değerinde açıp açmadığının tespiti) ve vanaların sertifikalandırma hizmeti vermektedir.

Testlerimiz OEM (Original Equipment Manufacturers) onaylı on-line test cihazı Evt Pro X ile yapılmakta olup, Evt Pro X’e ait ayrıntılı kataloğu  inceleyebilirsiniz.

Bu cihaz Dünyada OEM (Original Equipment Manufacturers) onaylı tek cihazdır.

Bu vana test cihazı hava, su, sıvı, gaz, buhar hatlarında kullanılan yaylı tip emniyet vanaları için uygun olup, aynı zamanda ATEX sertifikalı olduğu için tehlikeli bölgelerde de(Ex-proof veya intrinsically safe) kullanılabilmektedir.

Emniyet vanalarınızı sökmedenhatta çalışır iken test edip  1 yıl geçerli sertifikalandırma hizmeti sunan firmamız bu konuda da TÜRKAK’dan kalite yönetim sistemini almıştır (Sertifikalarımız sekmesinden inceleyebilirsiniz).

Emniyet ventilleri on-line testi sonrasında tarafınıza orijinal imzalı test sertifikası, firmamız kalite belgesi, test esnasında kullanılan cihazların kalibrasyon sertifikaları, test cihazının ATEX sertifikası tarafınıza dosya halinde teslim edilmektedir.

Vanalarınızın test sertifikalandırması ile, emniyet vananızın gerektiği zaman açacağından emin olacak ve bunu sertifikalandıracaksınız. Bu test hizmeti tüm uluslararası kalite denetim ve sigorta şirketleri tarafından da kabul görmüştür.

Firmamız, Türkiye’de emniyet vanalarının satışını yapıp aynı zamanda tüm marka emniyet vanalarına on-line test hizmeti vermektedir.

Sayın müessesenize, cihazımız ile birlikte tanıtım yapmak veya bu hizmetimiz ile ilgili teklif almak için lütfen firmamız ile temasa geçiniz.